pertemuan dengan Yesus

salam damai, biar saya kenalkan diri sebelum memulai bicara. saya ini dari malaysia, mungkin saudara/i kurang faham language saya, tpi saudara/i boleh google translate saja untuk curhat saya ini. peace.

baiklah saya mulakan, semalam 15 ogos 2013, saya telah bermimpi bertemu dengan Yesus ( gambaran Yesus) karna seperti yang kita tahu, amatlah mustahil untuk kita melihat wajah Yesus. jadi saya andaikan saja itu merupakan gamabaran bagi Yesus. ceritanya begini, saya telah pergi ke suatu tempat di mana saya termasuk kepada kisah2 di mana ada kehadiran Yesus… saya terlihat ramai orang turut ada di situ, dan saya melihat ‘‘Yesus’’ mengumpulkan orang2Nya… saya juga melihat ada sebatang sungai yang tidak terlalu besar dan air itu semakin kecut… lalu Yesus berkata, ''Ketahuilah, bahawa air di sungai inilah yang akan menghapuskan dosa2 kalian, ‘’ tetapi, air ini hanya cukup untuk orang2 yang ada pada ini saja, dan tidak ada lagi untuk anak2 kalian (orang2 pada masa akan datang)… kemudian saya menangis, saya bersedih kerana saya salah seorang daripada org2 pada masa akan datang itu… kemudian Yesus datang kepada ku, dan Dia berkata lagi… jangan khuatir, kerna Aku tidak pernah meninggalkan mu… datanglah pada ku dan Aku akan mendengarkan seru doamu… kemudian Dia memberikan titipan dari Alkitab iaitu AYUB bab 13 dan IBRANI 13. sebenarnya saya sendiri kurang pasti kerana saya mulai lupa mimpi2 tersebut. tetapi sa tetap ingin membaca kitab Markus, Matius, dan Lukas di mana ada keghadiran Yesus. sebelum ini saya sering kali menjauhi Tuhan dan bersikap munafik. dan setiap kali saya berdoa untuk mendapat pengampunan, saya akan mendapat penglihatan seperti ini… saya ingin mendapat komen saudara saundari apakah maksud bagi mimpi saya ini?

Shalom,

Encik Jacqueline, the water of the river is almost finished means the Salvation from Jesus Christ is almost closed, it means Jesus shall come very very soon to rapture His Bride / church. n the world shall b submitted to the antichrist n the False prophet, they shall resemble the duet of Jesus Christ n John the Baptist. this antichrist shall bring the world into the most glory it has never known before for 3.5 years. Why ? so that satan can deceive the whole world who refuses Jesus Christ.

i’m glad that u met Jesus, not His mother, cause Jesus is the way truth n life, not His mother. Mary was a rotten sinner like all mankind, who is judged according to her works.

2 Thes 2 9 The coming of the lawless one/antichrist is according to the working of Satan, with all power, signs, and lying wonders, 10 and with all unrighteous deception among those who perish, because they did not receive the love of the truth, that they might be saved. 11 And for this reason God will send them strong delusion, that they should believe the lie, 12 that they all may be condemned who did not believe the truth but had pleasure in unrighteousness.

Mind u to repent n stay always in the Lord, ask Jesus to baptize u with Holy Spirit, pray n fast for the Day of the Lord is very near !

HalleluYah God bless u.